2 квіт. 2016

Відбувся IV етап XXX Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури

27 березня-1 квітня 2016 року у м. Полтаві проходив IV етап XXX Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури. Учасниками змагань стали 148 учнів 8-11-х класів − юних знавців рідної мови із різних куточків України.
1 квіт. 2016

ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ БУКТРЕЙЛЕРІВ

КИЇВСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ БОРИСА ГРІНЧЕНКА ОГОЛОШУЄ ФЕСТИВАЛЬ БУКТРЕЙЛЕРІВ
23 бер. 2016

Конкурсу на кращу серію цифрових ресурсів

Попередні результати конкурсу на кращу серію цифрових ресурсів
3 бер. 2016

Програма зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури 2017

На сайті Українського центру оцінювання якості освіти розміщено програму ЗНО - 2017.
3 бер. 2016

Всеукраїнський конкурс «Золотий бумеранг»

До 110 річниці з дня народження Івана Багряного, з метою кращого вивчення творчої спадщини великого сина України, засвоєння його прозірливих ідей, Український фонд культури, редакція газети “Слово Просвіти” і Фундація імені Івана Багряного (США) оголошують Всеукраїнський конкурс “Золотий бумеранг”.
29 лют. 2016

XII Всеукраїнський турнір юних журналістів

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від від 07.09.2015 р. № 915 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів із навчальних предметів у 2015/2016 навчальному році»
26 лют. 2016

«Соняшник» тепер ще доступніший!

Відтепер кожен учасник зможе дізнатися свої результати на сайті українознавчої гри «Соняшник».
22 лют. 2016

Шановні колеги!

Доопрацювання навчальних програм для учнів 10-11 класів
19 лют. 2016

Відновлено літературну премію імені Михайла Масла

Стало вже доброю традицією у середині лютого збиратися шанувальникам поетичного слова у с. Ковалівка, на батьківщині талановитого поета Драбівщини, члена Національної спілки письменників України, автора десяти поетичних збірок – Михайла Кириловича Масла (1918- 1984), для того, щоб вшанувати його світлу пам’ять.
16 лют. 2016

Майстер-клас

У рамках проведення курсів підвищення кваліфікації