17 лют. 2017

Про відзначення Міжнародного дня рідної мови
6 лют. 2017

IV (ІІІ) етап ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Фінальний етап та нагородження переможців обласного етапу ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
5 лют. 2017

Фінальний етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка на Черкащині

4 лютого 2017 року в комунальному навчальному закладі «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відбувся фінальний етап та нагородження переможців ІІІ (ІІ) етапу VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
31 січ. 2017

Конкурс «Змагаймось за нове життя!», присвячений Лесі Українці

Культурно-просвітницький Центр художня галерея «Sweetарт - Знання» за сприяння Міністерства освіти і науки України та Міністерства культури України ініціюють відродження й розвиток на Всеукраїнському рівні конкурсу учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!», присвяченого Лесі Українці, що був започаткований відомою громадською діячкою п. Марією Фішер-Слиж (Торонто, Канада).
30 січ. 2017

VІII Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник» - 2017

Реєстрація продовжена до 8 лютого 2017 року
30 січ. 2017

Підсумки проведення ХVІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості

19 січня 2017 р. був проведений обласний етап ХVІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості.
27 січ. 2017

Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Про проведення фінального етапу та нагородження переможців ІІІ (ІІ) етапу VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
23 січ. 2017

Попередні результати ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови і літератури

Шановні учні й учителі! Ознайомтеся, будь ласка, із попередніми результатами змагань. Оргкомітет.
30 груд. 2016

Гра "Соняшник"

Онлайн-тестування
26 лист. 2016