15 лист. 2016

Новинки літератури

Посібник Марії Шпільчак "Українська літертура в таблицях: матеріали для підготовки до ЗНО".
10 лист. 2016

9 листопада стартували мовно-літературні заходи

9 листопада 2016 року черкащани вже традиційно вшановують пам’ять преподобного Нестора-літописця і відзначають свято писемності, метою якого є популяризація українського слова та об’єднання навколо нього всіх небайдужих, творчих і ерудованих.
7 лист. 2016

Шістнадцятий радіодиктант національної єдності

9 листопада на Українському радіо відбудеться Шістнадцятий радіодиктант національної єдності.
5 лист. 2016

Новий збірник диктантів для ДПА (9 кл.).

Нещодавно вийшов новий збірник диктантів для ДПА (9 кл.).
3 лист. 2016

Інтернет-конференція для вчителів-словесників «Постать Івана Франка в контексті літературного і наукового досвіду»

У жовтні 2016 року відбулася Інтернет-конференція «Постать Івана Франка в контексті літературного і наукового досвіду»
1 лист. 2016

Всеукраїнський науково-методичний семінар

Всеукраїнський науково-методичний семінар «Теорія і практика підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури».
31 жовт. 2016

Вітаємо переможців Інтернет-олімпіади з української мови і літератури!

Відповідно до Положення про обласну очно-дистанційну олімпіадну школу «Інтелектуальний резерв Черкащини» 28 жовтня 2016 року була проведена обласна Інтернет-олімпіада з української мови і літератури.
27 жовт. 2016

Обласний семінар районних, міських координаторів Всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник»

Відповідно до плану роботи комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» 27 жовтня відбувся обласний семінар районних, міських координаторів Всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник».
10 жовт. 2016

Готуймося до конференції!

Із метою залучення школярів до науково-дослідницької й пошукової діяльності,
7 жовт. 2016