5 жовт. 2016

Семінар координаторів гри «Соняшник»

Про проведення семінару координаторів гри «Соняшник»
23 вер. 2016

І знову конкурс!

Наказ про проведення VII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у 2016/2017 навчальному році
22 вер. 2016

Стартує конкурс для старшокласників "Я - журналіст"

Видавничий дім "ОГО" запрошує взяти участь у конкурсі учнівських творчих робіт "Я - журналіст"
15 вер. 2016

Світлі моменти "Поетичної осені"

14 вересня в КНЗ "Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради" відбулася зустріч
9 вер. 2016

Новини від УЦОЯО

Календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2017 році
8 вер. 2016

Про Міжнародний конкурс з українознавства

Повідомляємо, що у 2016/2017 навчальному році з 30 березня до 1 квітня 2017 року в м. Києві на базі Науково-дослідного інституту українознавства проводиться Х Міжнародний конкурс з українознавства для учнів 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів
8 вер. 2016

На допомогу вчителям-словесникам!

Навчальні програми для викладання предметів варіативної складової навчального плану
7 вер. 2016

Творча зустріч із Сергієм Носанем

7 вересня 2016 року відбулася презентація книги Сергія Носаня "Соната вітражів"
5 вер. 2016

Про Всеукраїнський конкурс учнівських есе

Повідомляємо, що за підтримки програми USAID «Права людини в дії», у рамках Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини» та за сприяння Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Українська Гельсінська Спілка з прав людини оголошує Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Права людини крізь призму сучасності».
1 вер. 2016

ВІТАМО