Конкурси

Ко́нкурс (лат. concursus) — змагання, яке дає змогу виявити найгідніших із його учасників.

ХХ Міжнародного конкурсу

з української мови імені Петра Яцика.

листопада 2019 року відбудеться перший етап конкурсу.

листопада 2019 року - другий (районний/міський) етап змагань.

листопада 2019 року участь учителів у роботі журі ІІІ етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (наказ УОН ЧОДА №   від ) щодо здійснення відбору конкурсних робіт серед учнів 3-11 класів (3-4 класи – по 15 робіт, 5-11 класи – по 10 робіт) для участі в обласному етапі.

грудня 2019 року відбудеться третій (обласний) етап конкурсу.

лютого 2020 року відбудеться фінальний етап змагань.

Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу

учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

листопада 2019 року відбудеться другий (районний/міський) етап конкурсу.

листопада 2019 року участь учителів у роботі членів журі  ІІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (наказ УОН ЧОДА № від ) щодо здійснення відбору конкурсних робіт серед учнів 5-11 класів (по 10 робіт із кожної вікової категорії) для участі в обласному етапі.

листопада 2019 року відбудеться третій (обласний) етап змагань.

лютого 2020 року відбудеться фінальний етап змагань

Всеукраїнська  українознавча гра «Соняшник»

Х Всеукраїнська  українознавча гра «Соняшник» відбудеться   березня 2020 року. У грі можуть брати участь учні 1-11 класів.

Реєстрація з 1 вересня 2019 до 31 січня 2020 р. на сайті гри «Соняшник» http://gra-sonyashnyk.com.ua/  Для реєстрації користуйтеся програмою  («Вхід на персональну сторінку»).

УВАГА! Якщо в останні дні реєстрації школа закрита на карантин, реєстрація подовжується на два тижні після завершення карантину.

Отримання завдань гри в районного (міського) методиста  з 12 до 23 лютого 20 року.

Відправка бланків відповідей та супутніх документів до оргкомітету гри до 13 березня 20 року.

Перегляд на персональних сторінках програми реєстрації електронних відомостей учасників гри з 22 квітня 2019 р.

Отримання дипломів та подарунків  гри в районного (міського) методиста  з 01 до 17 травня 2019 року.

Організація та проведення церемоній нагородження переможців та учасників гри до 31 травня 2019 року.

Лист КНЗ «ЧОІПОПП ЧОР» від  22 серпня 2018 року № 280/01-19 «Про організацію та проведення конкурсів та інтелектуальних ігор ТО «Соняшник» у 2018-2019 навчальному році».

ХІ Міжнародний конкурс з українознавства

Змагання пройдуть у два етапи:

І етап (заочний) – до 1 березня 2019 року (оргкомітет Інституту приймає науково-дослідні роботи учасників);

ІІ етап (очний, м. Київ) – з 29 березня до 31 березня 2019 року (передбачає виконання письмових конкурсних завдань, публічний захист науково-дослідних робіт, виконання тестів з українознавства).

Правила проведення конкурсу, приклади конкурсних письмових завдань з українознавства попередніх років, методичні рекомендації щодо виконання та захисту науково-дослідної учнівської роботи на міжнародному конкурсі з українознавства висвітлені  в мережі Інтернет  на  сайті  Інституту в рубрикаторі «Міжнародний  конкурс»  у  розділі  «Міжнародний  конкурс з українознавства для учнів 8-11 класів».