1 лип. 2016

Вітаємо найактивніших учасників благодійної акції "Подаруй книжки учням сільської школи"

Творчим об᾿єднанням "Соняшник" у 2015-2016 навчальному році було проведено благодійну акцію "Подаруй книжки учням сільської школи".
1 лип. 2016

Інтернет-конференція

Про проведення науково-практичної Інтернет-конференції, присвяченої 160-річчю від дня народження Івана Франка
21 трав. 2016

Відбулося урочисте нагородження переможців VI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

21 травня 2016 року в м. Каневі на Чернечій горі відбулося урочисте нагородження переможців VI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
16 трав. 2016

Запрошуємо

презентація навчального посібника члена Національної спілки письменників України В. М. Коваленко
21 квіт. 2016

лорло

дрбои
15 квіт. 2016

ПІДРУЧНИК

Одним із актуальних питань сучасної національної освіти в шкільному курсі української мови і літератури є укладання підручника, за яким навчається й виховується, зростає майбутнє покоління.
14 квіт. 2016

Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Вітаємо переможців IV етапу VI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
12 квіт. 2016

Вітаємо

Вітаємо переможців IV етапу XVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.
10 квіт. 2016

Шанувальникам літератури рідного краю

На початку квітня у світ вийшли дві нові книги черкаської письменниці, Лауреата премії імені Михайла Масла, члена обласної спілки письменників Ольги Іванівни Месеврі «Соняшник у відрі» і «Чому плаче дорога?».
9 квіт. 2016

ВІТАЄМО