24 лют. 2020

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ОСВІТНІЙ ХАБ ПЕДАГОГІЧНИХ ІННОВАЦІЙ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ

ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ОСВІТНЬОМУ ХАБІ ПЕДАГОГІЧНИХ ІННОВАЦІЙ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ
21 лют. 2020

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ

Про відзначення Міжнародного дня рідної мови
17 лют. 2020

СТАЖУВАННЯ ЗА КОМПЛЕКСАМИ СЕРТИФІКАЦІЙНИХ ЗАХОДІВ

НАКАЗ ПРО СТАЖУВАННЯ ЗА КОМПЛЕКСАМИ СЕРТИФІКАЦІЙНИХ ЗАХОДІВ
8 лют. 2020

Х МІЖНАРОДНИЙ МОВНО-ЛІТЕРАТУРНИЙ КОНКУРС УЧНІВСЬКОЇ ТА СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

ВІДБУВСЯ ФІНАЛЬНИЙ ЕТАП Х МІЖНАРОДНОГО МОВНО-ЛІТЕРАТУРНОГО КОНКУРСУ УЧНІВСЬКОЇ ТА СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА
4 лют. 2020

ПУНКТИ РЕЄСТРАЦІЇ НА ЗНО - 2020

Інформація про пункти реєстрації учасників зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році
30 січ. 2020

ВИСТАВКА "ІННОВАЦІЙНИЙ ПОШУК ОСВІТЯН ЧЕРКАЩИНИ - 2020"

НАКАЗ ПРО ВИСТАВКУ "ІННОВАЦІЙНИЙ ПОШУК ОСВІТЯН ЧЕРКАЩИНИ - 2020"
28 січ. 2020

ТВОРЧА ГРУПА

ЧЛЕНИ ТВОРЧОЇ ГРУПИ РОЗРОБЛЯЛИ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ ПОСІБНИК «СВІТ ФАНТАСТИЧНОЇ ПРОЗИ»
24 січ. 2020

ДЕРЖАВНА ПІДСУМКОВА АТЕСТАЦІЯ, ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ

ОСОБЛИВОСТІ ДЕРЖАВНОЇ ПІДСУМКОВОЇ АТЕСТАЦІЇ, ЗОВНІШНЬОГО НЕЗАЛЕЖНОГО ОЦІНЮВАННЯ ТА ВСТУПНОЇ КАМПАНІЇ 2020 РОКУ
21 січ. 2020

КРУГЛИЙ СТІЛ

ВІДБУВСЯ КРУГЛИЙ СТІЛ НА ТЕМУ: «СВІТОГЛЯД ЗАВДАНЬ ТВОРЧОГО ОБ'ЄДНАННЯ «СОНЯШНИК» У КОНТЕКСТІ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ»
13 січ. 2020

Олімпіада з української мови і літератури

Всеукраїнська учнівська олімпіада з української мови і літератури