13 жовт. 2020

Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Про проведення І-ІІІ етапів XI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у 2020/2021 навчальному році
13 жовт. 2020

РЕЗУЛЬТАТИ Інтернет-олімпіади

Українська мова і література
5 жовт. 2020

Інтернет-олімпіада з української мови та літератури

Обласна Інтернет-олімпіада з української мови та літератури – 2020
30 вер. 2020

Творче об’єднання «Соняшник»

Проєкти Творчого об’єднання «Соняшник»
29 вер. 2020

“Я – журналіст!” 2020 року

Стартує ХІ Всеукраїнський конкурс учнівських творчих робіт “Я – журналіст!”.
28 вер. 2020

ОРГАНІЗАЦІЯ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ В ШКОЛІ

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ
23 вер. 2020

Про призначення стипендій

Виплата стипендії Президента України
16 вер. 2020

НА ДОПОМОГУ УЧИТЕЛЯМ

Із онлайн-бібліотеки на сайті Міносвіти можна завантажити електронні підручники
11 вер. 2020

МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ІМЕНІ ПЕТРА ЯЦИКА

Результати фінального етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.
11 вер. 2020

НА ДОПОМОГУ УЧИТЕЛЯМ

Платформа «Google Classroom» – освітній ресурс для дистанційної роботи з учителями