10 вер. 2020

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС «УЧИТЕЛЬ РОКУ – 2021»

ПРО ПРОВЕДЕННЯ В ОБЛАСТІ І ТА ІІ ТУРІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «УЧИТЕЛЬ РОКУ – 2021»
9 вер. 2020

НА ДОПОМОГУ УЧИТЕЛЯМ

Цікава теорія літератури із посібника Ганни Дем'яненко "Готуємось до ЗНО. Українська література. Візуалізований посібник"
8 вер. 2020

НА ДОПОМОГУ ФІЛОЛОГАМ

Платформи для навчання учнів онлайн
7 вер. 2020

НА ДОПОМОГУ УЧИТЕЛЯМ ТА УЧНЯМ

Електронні версії підручників
28 серп. 2020

НА ДОПОМОГУ УЧИТЕЛЯМ ТА УЧНЯМ

Проєкт «Всеукраїнська школа онлайн»
27 серп. 2020

ХІІ Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник»

ХІІ Всеукраїнська гра «Соняшник» для учнів 1-11 класів.
21 серп. 2020

МАЙСТЕР-КЛАС ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ

НОВОЧАСНИЙ ПІДХІД ЩОДО ВИКЛАДАННЯ ЛІТЕРАТУРИ НА ЗАСАДАХ МЕДІАГРАМОТНОСТІ
18 серп. 2020