26 лист. 2017

Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

СТАРТУВАВ ОБЛАСНИЙ ЕТАП VIІІ МІЖНАРОДНОГО МОВНО-ЛІТЕРАТУРНОГО КОНКУРСУ УЧНІВСЬКОЇ ТА СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА
24 лист. 2017

Інтернет-конференція

«Творча спадщина українських письменників у вимірах епохи»
11 жовт. 2017

Інтернет-олімпіада з української мови і літератури

Підсумки участі учнів загальноосвітніх навчальних закладів Черкаської області в Інтернет-олімпіаді з української мови і літератури
22 вер. 2017

ХІ Міжнародний конкурс з українознавства для учнів 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів

Про організацію ХІ Міжнародного конкурсу з українознавства для учнів 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів
19 вер. 2017

Олімпіади

Про деякі питання організації учнівських олімпіад
1 вер. 2017

ВІТАЄМО

Щиро вітаємо із Днем знань!
28 серп. 2017

ІХ Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник»

Шановні колеги, учні! Нагадуємо, що 1 вересня 2017 року розпочнеться реєстрація на участь у ІХ Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник» для учнів 1-11 класів. Реєстрація триватиме до 31 січня 2018 року на сайті гри http://gra-sonyashnyk.com.ua/
23 серп. 2017

Про проведення науково-практичної Інтернет-конференції
22 серп. 2017

Інтернет-конференція

Про проведення науково-практичної Інтернет-конференції, присвяченої творчості українських письменників ювілярів
21 серп. 2017

Зошити з української літератури

Зошити призначені для проведення тематичних контрольних робіт з української літератури у 7, 8 і 9 класах загальноосвітніх навчальних закладів з компетентнісним підходом за оновленою програмою для учнів 5–9 класів загальноосвітніх навчальних закладів (2017 р.).