22 серп. 2018

Презентація до нового 2018/19 навчального року

Упевнений старт освітньої реформи – стратегічне завдання громади
15 черв. 2018

ТРЕНІНГ

Тренінг «Власне висловлення: практичний підхід щодо написання та оцінювання»
16 трав. 2018

Зустрічі з цікавими людьми

У рамках заходів із нагоди перепоховання Тараса Григоровича Шевченка на Чернечій горі 16 травня 2018 року у приміщенні комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відбулася творча зустріч педагогів області із людиною, яка є знаковою постаттю у царині літературознавства. Це той критик, який дуже добре відчуває дух часу і вміє його глибоко осмислювати.
4 квіт. 2018

Вітаємо

Вітаємо переможців фінального VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
4 квіт. 2018

Інтернет-конференція

Науково-практична Інтернет-конференція
2 квіт. 2018

Семінар для керівників РМО (ММО) учителів української мови і літератури

Відбудеться обласний семінар
30 бер. 2018

Вітаємо юних мовознавців Черкащини!

Фінальний етап Всеукраїнської олімпіади з української мови і літератури
17 лют. 2018

ХVІІІ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

Фінальний етап ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика