Обласний Інтернет-конкурс «Україна починається з тебе»

Згідно з Указом Президента України «Про відзначення 25-ї річниці незалежності України» від 3 грудня 2015 року № 675 і листа МОН № 1/3-148 від 24 березня 2016 року «Про відзначення 25-ї річниці незалежності України»  комунальний навчальний заклад «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» оголошує обласний українознавчий Інтернет-конкурс для старшокласників «Україна починається з тебе» (В. Чорновіл), який відбудеться 23 травня 2016 року о 16 год. 00 хв.

Умови конкурсу й методичні рекомендації – у додатку  (2 сторінки).

Ректор                                                                         Н.М. Чепурна

до листа КНЗ «ЧОІПОПП ЧОР»

від  28 квітня 2016 №  199/01-17

1.     Інтернет-конкурс відбудеться 23 травня 2016 року о 16 год. 00 хв. і триватиме 75 хв.

2.     Змагання проходитимуть за тестовою програмою «ЗНАЙКА».

3.     Учасниками заходу можуть бути учні 9-10 класів загальноосвітніх навчальних закладів Черкаської області.

4.     Для участі в день Інтернет-конкурсу особа повинна скачати з порталу комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» (розділ «Конкурси» → Інтернет-конкурс «Україна починається з тебе» − http://oipopp.ed-sp.net/taxonomy/term/3780) або із сайту спільноти вчителів української мови і літератури «Дивослово» (розділ «Головна» → «Робота з обдарованими дітьми» → «Конкурси» → «Обласний Інтернет-конкурс «Україна починається з тебе»» −http://divoslovo.klasna.com/uk/site/oblasnii-internet-konkurs.html) архівний файл*, що містить тестову програму й тест, та зберегти його в себе на комп’ютері.

5.     За 5 хв. до початку Інтернет-конкурсу здійснити розпакування архівного файлу (пароль з’явиться  на сайті о 15 год. 55 хв.)  й увійти  в  отриману при розпакуванні  папку та запустити файл  ТЕСТ**.

6.     На початку роботи над тестовими завданнями заповнити реєстраційну  картку /своє прізвище, ім’я, клас, навчальний заклад.

7.     Учасник має право  пройти тестові завдання лише один раз.

8.     Після виконання тестових завдань особа самостійно направляє свою роботу (файл***) до центру збору інформації на Е-mail:  [email protected]

* –   посилання на файл на сайті з’явиться за добу до початку конкурсу (бажано скачати  його  завчасно).

** – розпочати виконання завдань потрібно вчасно (роботи, які  будуть надіслані  після          вказаного часу, розглядатися не будуть).

*** – файл знаходиться в тому місці, де була запущена програма  в папці «REZULT».

Переможцями конкурсу стануть лише 3 учні 9 класу і 3 учні 10 класу, які наберуть найбільшу кількість балів. Особи, які здобудуть перші місця, матимуть право брати участь у обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури або історії поза конкурсом.

1.     Інформація про переможців буде розміщена 25 травня 2016 року на порталі комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» в розділі «Новини» http://oipopp.ed-sp.net і на сайті спільноти вчителів української мови і літератури «Дивослово» в розділі «Новини» http://divoslovo.klasna.com/uk/site/news.html.

2.     Про місце й час нагородження переможці конкурсу дізнаються після його проведення.

3.     Отримати додаткову інформацію щодо умов участі у змаганнях можна за тел. (0472) 64-95-22 (Світлана Іванівна Січкар, Людмила Олександрівна Ющенко, методисти української мови і літератури), (0472) 64-05-90 (Наталія Михайлівна Степанова, методист історії, правознавства і християнської етики).

Прикріплені файли:

Тест конкурсу: /uploads/editor/11475/602718/sitepage_45/files/ukrayina_pochynayetsya_z_tebe.rar

Правила роботи з  тестовими завданнями

конкурсу: /uploads/editor/11475/602718/sitepage_45/files/pravyla_roboty.doc

Підсумки конкурсу, протоколи:

/uploads/editor/11475/602718/sitepage_45/files/pidsumki_konkursu.doc

/uploads/editor/11475/602718/sitepage_45/files/9_klas_ukraina_pochinaetsya_z_tebe.xls

/uploads/editor/11475/602718/sitepage_45/files/10_klas_ukraina_pochinaetsya_z_tebe.xls