Всеукраїнський конкурс учнівської творчості «Об’єднаймося ...»

Проводиться згідно з Указом Президента України від 22 березня 2002 № 284 під гаслом «Об’єднаймося ж брати мої!» та присвячується Шевченківським дням.

Метою Конкурсу є популяризація творчої спадщини Т.Шевченка, утвердження його духовних заповідей як важливого чинника консолідації суспільства, активізація виховної та патріотичної роботи серед учнівської молоді, збереження і розвиток інтелектуального потенціалу України, державна підтримка талановитої молоді та творчої праці вчителів, викладачів, керівників студій тощо.

Конкурс проводиться в номінаціях:

• «Література»,
  • «Історія України і державотворення».

​

Лист КНЗ "ЧОІПОПП ЧОР" про проведення XVІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у 2018-2019 навчальному  році.

/uploads/editor/11475/602718/sitepage_43/files/list_nash.pdf

Переможці обласного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості.   /uploads/editor/11475/602718/sitepage_43/files/list_nash.pdf