Інтернет-олімпіади

Вітаємо переможців Інтернет-олімпіади з української мови і літератури 2018!

Відповідно до Положення про обласну очно-дистанційну олімпіадну школу «Інтелектуальний резерв Черкащини»  10 жовтня 2018 року була проведена обласна Інтернет-олімпіада з української мови і літератури.

Завдання олімпіади були складені відповідно до навчальних програм і сучасних вимог щодо вивчення української мови і літератури.

До центру збору інформації від учасників змагань надійшло 780 листів (у деяких листах було декілька прикріплених файлів). Опрацьовано й оприлюднено результати 664 роботи, 126 робіт не відповідали технічним вимогам.

За результатами Інтернет-олімпіади на ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури у 2018/19 навчальному році поза конкурсом запрошуються такі учні:

Прізвище, ім’я учасника

Район/місто